(Фото) Петре го најде чарето против загадувањето

By

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов качен на тротинет осамна на социјалните мрежи. Тротинет наместо кола, е еден од начините за да се намали загадувањето на Скопје.

По ова следеа низа коментари за еколошкиот момент на Шилегов, како и шегите дека „Петре го нашол чарето со загадувањето на Скопје“.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://kissanime.mx: Watch Death Rewind kissanime Episode 20 konosuba movie kissanime

AnimeKisa: Tokyo Ravens: Kon ga Oshiete Moshi Agemasu! Maru Wakari Tokyo Ravens anime episode 3 - Raw online free at https://animekisa.in animekisa

Trepup: https://www.trepup.com/gogoanimelol/

Camp-fire: https://camp-fire.jp/profile/gogoanimebe