(Фото) По години минати на брод, за Божик заедно: Ноне со мајка си за празниците

By

Поп-пејачката Ноне Неделковска често е активна на социјалните мрежи. Па, така, и за празниците изнанди со фотографија од мајка си. Со вино, заедно за Божик. Ноне е една од победничките на „Макфест“ во Македонија, а повеќе од осум години работеше на брод. Таа неодамна објави дека и роденденот си го славела по толку време дома во својата соба. Пред Нова година објави откачена фотографија од елката правејќи шега на своја сметка.

(Фото) Ноне ја накити елката и ги падна од смеење фановите

Ќе ви се допадне

Watch Sword Art Online: Progressive Movie - Hoshi Naki Yoru no Aria Episode Preview (https://funimationfree.com/m/y7ev/ep-1) at website https://funimationfree.com. See more one piece stampede funimation

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita Episode Preview at website https://crunchyrollfree.com. See more free iwatobi swim club crunchyroll