(Фото) По свадбата Биба Додева со сопругот на брод во Амстердам

By

Пејачката Биба Додева е во Холандија каде замина со сопругот Срѓан. Таа имала и настап на брод, а фотките ги сподели на Инстаграм.

dobivaj vesti na viber

Во април познатата пејачка и претседателката на здружението „Борка“, се омажи по третпат и тоа ден пред нејзинот 47 роденден. Таа веќе е и мајка и баба, а зад себе има два брака.

 

 

 

Ќе ви се допадне