(Фото) Проѕирен корсет за озборување, секси Лила во време на корона

By

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска објави нова фотографија на која изгледа провокативно и секси. Таа секогаш го привлекува вниманието, сеедно дали со облеката, со тоа што го рекламира или поради ботоксот и филерите, поради и што најчесто ја озборуваат. Како и да е, и оваа форографија ги собра комплиментите, особено поради корсетот со кој се сликаше за на Инстаграм.

Ќе ви се допадне