(Фото) Рада во мини на танго со Бранко

By

Деновиве осамна стара фотографија од познатата политичка двојка од СДСМ, Радмила Шеќеринска и Бранко Црвенковски додека играат танго. Со насмевски на лицата,  сликани се во времето кога СДСМ беше на власт, а лидер беше Црвенковски, на забава која ја организирала тогашната партија.

Министерката за одбрана, уште тогаш имала чуство за мода, но овој пат е во посмела комбинација-мини фустан и елегантни чевли.

Црвенковски и Шеќеринска се одамна во политикита и не е тајна дека одсекогаш важеле за блиски соработници, од времето кога тој беше лидер на СДСМ, па премиер, но и претседател на Македонија.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Horimiya (Dub) Episode 6

AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

watch anime free My Hero Academia Season 3

High School DxD

Pokémon Journeys: The Series