(Фото) Роденден без шминка за Јелена Јованова

By

Актерката Јелена Јованова-Периќ денес слави роденден. Таа објави фотографија на која напиша : „36 и не ми треба филтер“. Јелена пред пет месеци стана мајка, откако се породи со синот Јаков во болницата во Загреб. Таа пет години е во брак со хрватскиот актер Стјепан Периќ, со кого се запозна на снимањето на серијата „Тајни“.

Ќе ви се допадне