(Фото) Роденденска журка за синот на Јоце Панов

By

Поп-пејачот Јоце Панов и неговата сопруга Марина славеа родендеен. Во домашна атмосфера, со многу балони и голема торта, семејството го прослави првиот роденденот на Лука со најблиските.

Јоце и Марина се венчаа во 2018 година по 10-годишна љубовна врска, а потоа се роди и синот Лука.

Фотографии од роденденската прослава Јоце сподели на својот фејсбук-профил.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

Забава
03.12.2020 – 13:28

Ќе ви се допадне

Watch The Promised Neverland (Dub) Episode 8 (https://kissanimeonline.com/m/QM8y/ep-8) at KissAnime re zero kissanime

Watch Fire Force Season 2 (Dub) Episode 13 (https://animeflix.nl/m/OKJa/ep-13) at ANIMEFLIX animeflix legal