(Фото) Роденденски во Лос Анџелес за ќерката на Франц

By

Ќерката на Владимир Крстевски – Франц, поранешен член на групата „Нокаут“, наполни една година. Тој и неговата сопруга Ема споделија фотографии од првиот роденден на Мелоди. Двојката веќе подолго време живее во Лос Анџелес, а Франц, одвреме-навреме, споделува фотографии од семејството.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне

tải sunwin

sun win

sunwin tài xỉu sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất

sunwin

sunwin club sunwin web sunwin web