(Фото) Шлаканиците во Центар Фатиме ги освежи со лимон-костумче

By

Во лимон боја панталони и исто такво палто, специјалнта јавна обвинителка денеска дојде во кривичниот суд, каде што беше судењето за шлаканиците во Ценар.

Ова е прво појавување на обвинителката по подолг перод. Фетаи и овој пат остави впечаток со стилот на облекување, а според многумина, обвинителката  секогаш е добро облечена. Жолтиот костум обвинителката го искомбинирала со црна чанта и црни потпетици. Таа и овој пат не се откажа од темните очила и црвениот кармин.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak attack on titan animefreak: Watch Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 1 (https://animefreak.ws/m/JJJK/ep-1)

WCOStream wcostream close enough: Watch Spirit Chronicles Episode Preview (https://wcostream.cc/m/GakB/ep-1)