(Фото) Фатиме со бело костимче и секси штикла ги освежи „Шамарите во Центар“

By

Во бел костим и црни секси салонки обвинителката Фатиме Фетаи денес е на читање на пресудата на поранешниот министер за транспорт, Миле Јанакиески, и на поранешниот премиер Никола Груевски. Изречена е условна казна за Јанакиески за шлаканиците во Општина Центар, што го водеше СЈО, а затворска казна за Груевски.

Обвинитеклата и овој пат привлече внимание со стилот, па белата комбинација ја освежи со црно-бела чанта, очила за сонце и црни салонки.

Ќе ви се допадне