(Фото) Што пие авионот – Ирена Спасовска ем по градник ем разочарана

By

Македонската фолк-пејачка Ирена Спасовска е многу активна и на социјалните мрежи, па често за  фановите објавува по некоја провокативна фотографија. И овој пат позира во градник во комбинација со здолниште, па привлече внимание со фотографиите. Таа вчера објави уште една за која вели: Ако некогаш пак некој нè прими да му долетаме, ветувам дека со внимание ќе го следам делот на струјардесите кога павкаат со рацете и ќе го ценам секој момент поминат во авион. И две кафиња ќе купам и парфем и што пие авионот. Само да полетаме веќе некаде, ова веќе не се издржува“, вели Спасовска.

Ќе ви се допадне