(Фото) Со бело вино и висок шлиц – Каролина цел живот ми е симпатија

By

Поп-ѕвездата Каролина Гочева деновиве е со својот сопруг Михаил Корубин на одмор.

Пред неколку дена таа облече бикини на крајот од летото, а овој пат ги измами погледите на своите фанови носејќи шик црн фустан со висок шлиц и елегантни црно-бели влечки.

„Сега знам зошто си ми симпатија цел живот“, напиша еден од нејзините фанови.

Каролина не кажа каде е на летување, ама постојано споделува фотки. Фановите постојано ја фалат дека одлично изгледа и дека иако пролетта наполни 40 години, изгледа многу помладо. Неодамна таа и Михаил прославија три години брак.

View this post on Instagram

 

🌠✨💫

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Ќе ви се допадне