(Фото) Во тантела и леопард-дезен Лила седна да јаде плескавица

By

Водителката Лила Филиповска сè уште го држи рекордот на најпопуларна инфлуенсерка кај нас, која на „Инстаграм“ рекламира речиси сè.

И овој пат таа објави видео за реклама на познат локал за хамбургери, ама не остана незабележан и изборот на облека со која седна да јаде плескавица.

Па, така, и фановите, кои освен што кометнтираа дека се гладни додека ја гледаат или дека се добри плескавиците, имаше и такви што се шегуваа за изборот на облека.

Ќе ви се допадне

KissAnime one piece stampede kissanime: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full (https://kissanimeonline.com/m/nND3/ep-1)

4Anime 4anime sign up: Bleach (Dub) (https://4anime.biz/m/7DmE) Episode 366