(Фото) Со гол задник во танга Антониа Гиговска се пофали дека е на море

By

Поп-пејачката Антониа Гиговска е на одмор од каде сподели неколку фотографии. “ Антониа на одмор“, напиша таа и го привлече внманието на фановите откако се сликаше со танга бикини.

dobivaj vesti na viber

Доби еден куп коментари, и убави и лоши, но не е првпат пејачката да провоцира со секси фотографии.

Пред да замине на море  Гиговска го објави најновиот видеоспот и песна „Око моје“, со која настапи на фестивалот „Скале“ во Херцег Нови.

Музиката е на Драко Димитров, текстот на Даниел Даниловиќ и на Антонија.

Спотот е сниман со „Ај диџеј видеос“,  а покрај Антонија, во спотот се појавуваат и неколку танчари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Ќе ви се допадне