(Фото) Спенџарска покажа дека и малите гради се секси

Водителката Јелена Спенџарска, го привлече вниманието неодамна кога на модна ревија се појави во кожна сукња во комбинација со топ кој лични на градник. За да не биде толку гола, водителката стилот го надополнила со бело палто. Комбинацијата ја надополнила со сандали на високи штикли. Водителката и овој пат им се допадна на своите обожаватели, па велат дека била модерна и шик. Фановите ја охрабрија заради стилот, особено затоа што со топот кој го облекла и заради кој се гледа дека има мали гради, водителката успеала да покаже дека и малите гради се секси, коментираат на социјалните мрежи.