(Фото) Сузе, штикли не се носат на плажа

By

Фолк-пејачката Сузана Гавазова во бикини и штикли дојде на плажа и наиде на потсмев кај многумина. Коментираат на „Инстаграм“ дека на плажа не се оди со чевли како во град.

Сепак, покрај критиките, таа доби и убави коментари дека изгледа како дваесетгодишна девојка. Пејачката е на одмор со семејството и често објавува фотографии од својот приватен живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Таа е во брак со Јасмин Курузовиќ и ги имаат ќерките Емили и Селена. Претходно живееја во Шведска, каде што се запознаа. Пред неколку години се вратија во Македонија за Гавазова продолжи со кариерата. Таа за својот сопруг вели дека тој ѝ е најголемата поддршка.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Yu-Gi-Oh! Arc-V (Dub) animefreak Episode 148 anime freaks website

Watch Mobile Suit Gundam Narrative Episode Full

KissAnime: Beastars 2nd Season anime episode 12 online free at https://kissanime.mx anime online

https://twistmoe.net anime online

Gogoanimebe wixsite: https://gogoanimebe.wixsite.com/gogoanimebe

Bagtheweb: https://www.bagtheweb.com/u/gogoanimebe/profile