(Фото) Тамара ѝ отвори инстаграм-профил на Хана: три илјади следбеници за ќерката на пејачката

By

Поп-пејачката Тамара Тодевска, една од најактивните корисници на социјалните мрежи, постојано споделува фотографии или видеа од своето секојдневие. Таа сега ѝ отвори на ќерката Хана посебен профил на „Инстаграм“. Претходно, ги праша своите следбеници што мислат за ова и кога доби поддршка, го отвори инстаграм-профилот „Дневна доза со Хана“. Хана многу бргу доби над 3.000 следбеници.

Ќе ви се допадне

Dr. Stone (Dub) Episode 24 at website https://funimationfree.com best shows on funimation

Hunter x Hunter Episode 148 at website https://animeflix.nl animeflix danganronpa