(Фото) Тамара остана без сијаличките на елката

By

Познатите личности на големо ги споделуваат фотографиите од своите накитени домови . Ниту поп-пејачката Тамара Тодевска не се воздржа од оваа традиција, па на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својот дом во новогодишен амбиент. Таа се поѓали дека  на високата и бујна елка и фалат сијалички кои ги уништила мачката Ари која од неодамна живее во нивниот дом.

Ќе ви се допадне

Captain Tsubasa (2018) (Dub) (https://gogoanime.be/m/DNWN) Episode 52

Waga Seishun no Arcadia Episode Full

Majin Bone (https://animekisa.in/m/GNrx) Episode 52

Website https://animeflix.nl: Watch Little Busters! EX (Dub) animeflix Episode 8 animeflix inuyasha

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanime-official/home

Forum feed-the-beast: https://forum.feed-the-beast.com/members/animefreakws.488024/#about