(Фото) Тангата на Гавазова освежување на горештиниве

By

Фолк-пејачката Сузана Гавазова го преплавува „Инстаграм“ со фотографии на кои задолжително е во танга-бикини. Неодамна, таа и од Црна Гора сподели видео на кое покажа како мрда со колковите на некоја журка. Фолк-пејачката, која живее на релација Македонија –Шведска, повторно реши да покаже како изгледа во костим за капење и повторно со фотографиите  беше вистинско освежување на горештиниве.

Ќе ви се допадне

Watch High School DxD Hero (Dub) Episode 12 at website https://animeflix.nl animeflix mha

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime: Tales - Veldora's Journal (Dub) Episode Full (https://animeheaven.pro/m/30mQ/ep-1) at website https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super