(Фото) Татјана Лазаревска се спружи на скутер

Облечена во бикини со змиски дезен, фолк-пејачката Татјана Лазаревска се разладува на горештините во Австралија. Спружена на скутер, таа се пофали дека ужива на плажата Рај Фронт.

Пејачката пред неколку години се пресели во Австралија, каде што пред неколку дена почна летото, а температурите вчера беа над 40 степени.