(Фото) Три генерации заедно на кафе: Татјана во друштво со мајка си и синот

By

ТВ-презентерката Татјана Стојановска  со синот и мајка си седна во едно скопско кафуле, а фотографија од дружбата ја објави на социјалните мрежи.

„Три генерации“ – напиша таа.

Нејзината мајка се вика Катерина, ма 67 години и одлично се држи. Многумина велат дека од неа Татјан ја анслеидал убавината. Синот Матеј к(23) таа го има со музичарот Благоја Грујовски со кого и покрај разделбата се во добри односи.

 

Ќе ви се допадне