(Фото) Црн тул за секси стил: Тијана се претопи во Германката Ула

By

Во црн фустан и секси прѕирен тиул, поп-пејачката Тијана објави фотка на Инстаграм. Едноставна и секси, таа со стилот како да се претопи во Германката Ула, која ја игра во хит серијата „Преспав“ , коментираат на социјалните мрежи . Серијата наскоро ќе почне да ја прикажува петтата сезона, која се снимаше до скоро. Тијана периодов беше во Скопје, заради снимањето, а деновиве замина за Белград, каде во интревју за српксите медиуми раскажуваше за нејзиниот лик Ула, но и дека одамна од пеење не заработува.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tijana Dapčević (@tijana.dapcevic)

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream harley quinn: How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode 2

AnimeDao watch anime: Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 2 (https://animedao.nl/m/Q0w4/ep-2)