(Фото) Црвена торта и журка во кафеана: Татјана славеше роденден

By

Познатата ТВ презентерката Татјана Стојановска славеше роденден. Овој пат со друштво во еден еден скопски ресторан, таа ги собра најблиските и пријателите . Супер журка за 45.роденден. Забава, дружба, расположение за славеничката, со музика во живо,со црвена торта,  со пеење со се….Расположено друштвото се фати и за микрофон па сите пееа за роденденот на Татјана. И лани тааа обајви фотографии од роденденот, но ланскиот роденден го славше дома.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaveneu: The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full

GoGoAnime gogoanime tv kissanime: The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 12