(Фото) Викторија Лоба дотерана и на гроздобер

By

Пејачката Викторија Лоба среде лозје се сликаше облечена во долг елегантен фустан со штрасови. Иако го рекламира фустанот, фановите се пошегуваа дека дошла дотерана на гроздобер. Лоба е заштитно лице на неколку модни брендови и на компании за убавина, па таа и овојпат ги собра комплиментите за изгледот. „Поубава од повеќето наши манекенки“, стои во коментарите.

Ќе ви се допадне