(Фото) Жешка Елена во бикини на ергенска забава

By

Во бикини, со цветни венчиња на главите, пејачката Елена Ристеска и нејзините другарки правеа ергенска забава на Халкидики, Грција. Пејачката објави неколку слики од плажа и напиша „Момачка, Влатко“. Па кога пријателите ја прашаа дали мисли на моминска, а не на ергенска забава, таа се пошегува дека ако Влатко е девојче, тогаш му правеле моминска журка. Но, повеќето обожаватели на Елена ги коментираа нејзините разголени гради на сликите. „Тебе ти се најубави… прамените“, „Мачка си како мене“, „Жешка си“, се дел од коментарите на „Инстаграм“.

Ќе ви се допадне