(Галерија) Лоба и Спенџарска на скијање на Копаоник

By

Пејачката Викторија Лоба и водителката Јелена Спенџарска се на Копаоник, Србија. Двете облечени во розови скијачки одела, се пофалија дека ја отвориле ски-сезоната оваа година. И Јелена и Викторија во јавноста се познати како големи љубители на зимата и снегот. Тие секоја година споделуваат слики од зимувањето со своите фанови на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Ski opening Kopaonik 🎿

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

Ќе ви се допадне