(Галерија) Македонскиот модел Илариа Кирилов заведува во вечерните фустани на славниот моден креатор Садек Маџед

By

Македонскиот модел Илариа Кирилов се појави во најновата модна кампања на познатиот светски дизајнер Садек Маџед од Либан.

dobivaj vesti na viber

Таа беше една од девојките која облече два од неговите вечерни фустани. Модните критичари велат дека Илариа изгледа атрактивно и заводливо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SADEK MAJED (@sadekmajed)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SADEK MAJED (@sadekmajed)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ilaria (@ilariaakirilov)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SADEK MAJED (@sadekmajed)

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

sites to watch anime Attack on Titan Season 2

Attack on Titan Season 3

english anime Fairy Tail

AnimeHeaven BANANA FISH Episode 22

AnimeHeaven Ranking of Kings

tải go88