(Галерија) Накова дочека да ги покаже тангите на Халкидики

Поранешната менкенка Александра Накова веќе неколку дена ужива на плажите и во луксузните хотели во Грција, од каде постојано споделува фотографии на социјалните мрежи. Таа објави неколку фотографии во провокативни пози и различни секси бикни.

Накова ја отвори конечно сезоната за танга за на плажа и се сликаше во неколку изданија. 

Scroll to Top