(Галерија) Се омажи Јелена од „Фчерашни“, водителката направи мала свадба со најблиските

By

Водителката Јелена Богојевиќ, која беше дел од „Фчерашни новости“, се омажи со својот свршеник Срѓан Спасиќ. Таа за свадбата избра едноставна венчаница, а Срѓан носеше бели панталони со тегет кошула. Јелена и Срѓан направија мала свадба со најблиските, а водителката на социјалните мрежи објави неколку фотографии и покажа како се забавувале.

dobivaj vesti na viber

Јелена и Срѓан се свршија лани во август во Крушево, а пред неколку месеци открија и дека чекаат бебе.

Ќе ви се допадне