(Галерија) Туна згодна еден месец по породувањето: Пејачката во Дино парк со синовите

By

Еден месец откако го роди синот Зен, Туна повторно се врати на формата пред породувањето. Таа се прошета во Дино паркот во Скопје со синовите Тиан и Зен, а фотките ги објави на Инстаграм. „Еден месец, а мојата љубов кон тебе само расте“, напиша таа.

„Како да не си родила“, „Презгодна си“, „Секогаш во топ-форма“, се дел од коментарите што ги осавија фановите на пејачката.

Туна, која ја криеше бременоста од јавноста, на 9 мај објави слики од моментот кога го раѓаше вториот син. Оттогаш таа неколку пати сподели слики од деновите кога беше бремена, а потоа и слики од бебето.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: The Disastrous Life of Saiki K.: Reawakened anime episode 6 online free at https://animeflix.nl animeflix one piece

Watch Senki Zesshou Symphogear XV Episode 13

Young Jack and the Witch (https://animekisa.in/m/O4Dg) Episode Full

AnimeHeaven: Kobato.: Hajimete no Kobato. anime episode 8 online free at https://animeheaven.pro anime stream

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/gogoanimebe

Sketchfab: https://sketchfab.com/gogoanimelol