(Галерија) Водителката Александра Илиевска славеше роденден на ќерката: забава од џунглата за Сара

By

Водителката Александра Пановска-Илиевска направи журка за првиот роденден на ќерка си Сара. Забавата беше инспирирана од џунглата и животните што живеат во неа, со многу балони во зелени и златни нијанси, но и торта и колачи со омилените животни на Сара.

dobivaj vesti na viber

„Една година радост“, напиша познатата водителка и објави неколку фотографии на „Инстаграм“.

За потсетување, поранешната водителка на „Брза кујна“ лани го роди своето прво дете. Веста ја сподели неколку дена по породувањето на „Инстаграм“. Таа не ја криеше среќата и тогаш рече дека соништата стануваат реалност.

Ќе ви се допадне

lô đề go88 Go 88 | Cổng Game Đổi Thưởng Go88 Online Hàng Đầu tài xỉu online go88

sunwin game tài xỉu kinh nghiệm đánh tài xỉu sunwin sunwin ơ việt nam