Груевски и на роденденот во суд

By

Денеска експремиерот Никола Греувски слави роденден. Тој полни 48 години. Но, и покрај роденденот, Груевски  е во кривичниот суд каде што се решава за неговата затворска казна од две години, за случајот за набавката на „мерцедес“ од 600 000  евра.

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Gensoumaden Saiyuuki OVA animefreak Episode 2 animefreak site

Website https://animeheaven.pro: Watch Digimon Adventure: 20th Memorial Story animeheaven Episode 5 anime heaven anime

KissAnime: Star Wars: The Force Awakens anime episode Full online free at https://kissanime.mx legend of korra kissanime

ANIMEFLIX: Dragonaut: The Resonance - Kotou - Tozasareta Kyousoo (Dub) anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix weathering with you

Bbpress: https://bbpress.org/forums/profile/kissanimemx/

Giveffect: https://www.giveffect.com/users/1022848-kissanime