„Идем у Дубаи, идем у Дубаи“-Лила со песна се качи на авион

Водителката и инфлуенсерка, Лила Филиповска, повторно замина на одмор. Пред да замине таа објави стори на Инстаграм каде со песната од Теа Таировиќ,  „Идем у Дубаи“  се качи на авион.

Лила се пофали дека е највисокиот базен кој се наоѓа на височина од 294 метри, односно на 77 кат од хотелот каде таа престојува.

Панорамскиот поглед на Палмата е импресивен, а Лила видео го сподели со своите фанови.

„Кога ќе мислат дека си паднал ти качи се на највисокиот базен на светот. Погледот на палмата е величествен , а чувството треба да се доживее. Привилегијата ја имаат само гостите на хотелот. Кога патувате направете го тоа со стил“, вели Лила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Scroll to Top