Лила ги крена нозете на шофершајбна

Со крснозе кренати на шофершајбна водителката Лила Филиповска вчеравечер се возеше низ Скопје. Фотографиите ги објави вечерта на враќање од ресторанот Воденица каде водителката била на мекици за раѓањето на синот на нејзини блиски пријатели. Мрежести  хулахопки, секси сандала и бордо ак среде зима-Лила речиси секогаш го привлекува вниманието на социјалните мрежи, па воопшто и во јавноста.