Манекенката Кристина Поп во секси стил ја најави новата песна

By

Штотуку се врати од Турција со освоена круна и две титули, нашата позната манекенка и фотомодел Кристина Поптрпева повторно е актуелна со најавата за својата прва песна. Песната е насловена „Никад доста” и ќе биде објавена на 24 септември во 18:00 часот на нејзиниот јутјуб-канал. Кристина во видеозаписот се појавува во  жешко издание во друштво на уште две наши атрактивни манекенки Бојана Нушкова и Андријана Илиоска. Песната ја издава под нејзиното уметничко име Кристина Поп.

Ќе ви се допадне