Од септември нов предизвик во скопска гимназија: Мицкоски се пофали со синот полуматурант

By

Постариот син на Христијан Мицкоски, Јован, е полуматурант. Семејната фотографија од прославата на полуматурата, на социјалните мрежи ја сподели лидерот на ВМРО-ДПНЕ, и откри дека од догодина, неговиот син ќе учи во гимназијата „Орце Николов“.

„Помина како убав сон. Како вчера да беше кога заедно го слушнавме првото училишно ѕвоно, а денес славиме полуматура. Честитки синко.  Орце Николов“, напиша тој.

Освен Јован, Мицкоски и неговата сопруга Рози го имаат и петгодишниот син Антони.

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online, English anime online HD. HenSemi (TV) (https://4anime.biz/m/240) Episode 13

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Sakamoto Desu ga? Special (Dub) (https://animefreak.ws/m/0yOx) Episode Full

KissAnime Watch anime online, English anime online HD. Rurouni Kenshin Episode 94

KissAnime Hulkshare: https://www.hulkshare.com/kissanimemx