Од септември нов предизвик во скопска гимназија: Мицкоски се пофали со синот полуматурант

By

Постариот син на Христијан Мицкоски, Јован, е полуматурант. Семејната фотографија од прославата на полуматурата, на социјалните мрежи ја сподели лидерот на ВМРО-ДПНЕ, и откри дека од догодина, неговиот син ќе учи во гимназијата „Орце Николов“.

„Помина како убав сон. Како вчера да беше кога заедно го слушнавме првото училишно ѕвоно, а денес славиме полуматура. Честитки синко.  Орце Николов“, напиша тој.

Освен Јован, Мицкоски и неговата сопруга Рози го имаат и петгодишниот син Антони.

Ќе ви се допадне

Watch Puparia Episode Full

KissAnime: Doki Doki! Mini Mini! Kakushi Dungeon Gekijou anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime fire force

Free!: Dive to the Future (Dub) Episode 12

Watch Anime on Ads-free Website Animekisa

Ulule: https://www.ulule.com/gogoanimelol/#/

Cults3d: https://cults3d.com/en/users/animeflixnl