Одбојкарот Љафтов стана татко, сопругата Ана се породи во Италија

By

Одбојкарот Александар Љафтов и неговата сопруга Ана добија син, а му го дадоа името Алексеј. Ана се породи во болница во Италија бидејќи Александар од лани игра за италијанскиот клуб Равена. Репрезентативецот објави и прва фотографија од синот со хаштаг „толку се можеше“.

Ана и Александар во текот на летото објавија дека ќе станат родители. Тогаш направија и забава по теркот на американските журки за да го откријат полот на бебето.

Ова е прво дете на одбојкарот и неговата сопруга, кои се во брак од 2019 година.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Dragon Ball (Dub) Episode 151

ANIMEFLIX How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

anime online Bleach

watch anime online Attack on Titan Final Season (Dub)

watch subbed anime One Piece (Dub)