Ова беа најпразните шест години во мојот живот без тебе, Елена се присетува на татко ѝ

By

Поп-пејачката Елена Ристевска пред шест години остана без татко. За годишнината од неговата смрт таа сподели фотографии од времето кога била мала заедно со нејзините родители и сестра ѝ.

dobivaj vesti na viber

„Најпразните 6 години во мојот живот“, рече Елена.

И во интревју за „Репортер“, ни раскажа колку тешко ѝ паднала смртта на татако ѝ, дека тоа ја направило да биде посилна, но и дека секогаш ѝ недостасува кога ќе се собере целото семејство.

Ќе ви се допадне