По разделбата со Антониа, Иван од „Либеро Бенд“ има нова девојка

Пејачот Иван Јованов од „Либеро Бенд“ има нова девојка. Заедно беа во едно скопско кафуле. Иван беше во врска со пејачката Антониа Гиговска.

За потсетување, Антониа се омажи со неговиот другар Роберт Спaсенцовски со кого доби и син. Иван пред Гиговска беше во долга врска со телевизиската водителка Јана Серафимова, а го поврзуваа и со пејачката Мартија Станојковиќ.

Scroll to Top