По Тамара се истетовира и Игор: Кој за химна, кој за алкохол

By

Откако вечера Тамара Тодевска, ја објави сликата на која ја истетовира химната под гради, за да не ја заборави , нејзиниот пријател Игор Џамбазов и даде најголема поддршка. Па така и тој на стомак го истетовира пијалокот кој го донесе и секаде и никаде. Игор вели : Секој со својот грев.Тој во интревју за Репортер лани откри : Откако почнав да ја снимам “Преспав’ и да го играм Миле со кој имаме сличности, поготово кога е чашката во прашање, јас еве веќе две години не пијам алкохол“.

И овој пат, Џамбазов ги собра симпатиите на своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

Секој со своите гревови…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

Ќе ви се допадне