По змијата околу врат, Марија Груевска пак смисли како да го импресионира жирито во „Ѕвездите на Гранд“

Натпреварувачката Марија Груевска од Битола во најновата емисија „Ѕвездите на Гранд“,  повторно ги украде симпатиите на публиката и жирито во студиото кога се појави во костум со сошиени маски, а идејата ја добила од венецијанскиот карневал. Оваа не е првпат Марија да изненади со своите настапи. Таа претходно во една од емисиите се појави со … Продолжи со читање По змијата околу врат, Марија Груевска пак смисли како да го импресионира жирито во „Ѕвездите на Гранд“