Преспав-стикерите на Вибер „здраво маче“ и „мала пажња“ може ќе проработат кај симпатијата

By

Хит-серијата „Преспав“ на големо ја снимаат шестата сезона. И додека трае снимањето на новите епизоди, како вистинско освежување се стикерите на Вибер со главните актери и она по што се познати во серијата. Сега ќе ги има и на мобилен.

„Преземи ги Преспав-стикерите на линков и види дали ќе проработат кај симпатијата“, се шегуваат од Преспав

Коста, Ула, Миле, Јелена, Марио, Талат, Тони, Исаура, инспектор Томе – повторно и оваа зима ќе ќе ја засмејуваат публиката. „Преспав“ досега постигна голем успех , а веќе и во Бугарија влезе е меѓу најгледаните серии. Зад „Преспав“ стои „ОХО продукција“.

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Love Live! The School Idol Movie (Dub) twistmoe Episode Full dubbed anime

AnimeHeaven: Candy☆Boy anime episode 7 online free at https://animeheaven.pro animeheaven one piece

AnimeFreak: 009-1 Special anime episode Full online free at https://animefreak.ws watch anime free

Astarotte's Toy EX (https://animepahe.cc/m/qKgq) Episode Full

Watch Sindbad: The Flying Princess and the Secret Island Episode Full