Сања е новата водителка во „Брза кујна“

By

Сања Савеска е новата водителка во кулинарското шоу „Брза кујна“. Сања доаѓа на местото на Александра Илиевска и заедно со Марк де Јонг и Никола Мишковски веќе го почнаа снимањето на шестата сезона.

Сања е познат телевизиски лик од утринската програма и информативниот дел на Телевизија 24.

„Ново освежување“, „Редно беше да почнете“, „Каде е Александра“, беа само мал дел од коментарите на фановите.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime watch animes: Watch Jujutsu Kaisen (TV) Episode 11

WCOStream free anime: Attack on Titan Season 3 (https://wcostream.cc/m/RblJ) Episode 12