Сани Гроздановска ќе се мажи по третпат, менаџер на хотели е новата љубов на пејачката

By

Фолк-пејачката Сани Гроздановска се сврши по само еден месец врска, а зад себе веќе има два брака.

dobivaj vesti na viber

Таа објави заедничка фотографија со нејзиниот нов свршеник, Никола Урдаревиќ.

„Да ги изораме нивите“, напиша пејачката откако објави фотографија со свршеникот качени на трактор.

Инаку ова на Никола ќе му биде прв брак, додека на Сани трет. Никола е менаџер на хотел лоциран на Алпите. Пејачката зад себе има два бракови и има две ќерки, Викторија од првиот и Ева од вториот брак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SANI live (@sani.grozdanovskasanja)

Ќе ви се допадне