Се ожени Јоце Панов

By

Македонскиот пејач Јоце Панов денес се ожени со својата долгогодишна девојка Марина Начевска. По 10 години врска, пејачот прави свадба, а само пред неколку дена го сними и спотот во кој Марина ја има главната улога, исто така како невеста. Невестата е во фустан со деколте, изработен од чипка, а Јоце, пак, се реши за модерен и елегантен костум.

„Доста е со ергенскиот живот и мене ми дојде време да се врзам, и тоа со онаа која ја засакав уште пред 10 години, за љубовта на мојот живот, за мојата Марина”, вели Панов.

Ќе ви се допадне

Website https://animepahe.cc: Watch Pokemon: Twilight Wings (Dub) animepahe Episode 7 online anime

Website https://animeheaven.pro: Watch Usavich animeheaven Episode 13 watch anime online

https://kissanime.mx death note kissanime

AnimeFLV: Chivalry of a Failed Knight anime episode 12 online free at https://animeflv.uk free anime online

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/animefreakws

Telegra: https://telegra.ph/AnimeFreak-06-30