Секси Тијана на плажа во Грција

By

Пејачката Тијана Дапчевиќ е на одмор во Грција. Таа е на првиот крак во Посиди, од каде објави фотографии. Ослабена, позира во дречлив розов костим за капење. Не е тајна дека последнава година Тијана беше на режим на исхрана, вежбаше и  ги намали килограмите. Доби и позитивни коментери дека изгледа одлично.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне

tải sunwin sunwin apk game sunwin

sunwin

game bài sunwin

sunwin.apk mới nhất

sun win