Со Космонаутко не заигравме, ама срдечно се поздравивме, вели Шилегов откако ја прими вакцината

By

Скопксиот градоначалник Петре Шлегов вчера се вакцинираше во салата„“Борис Трајковски” и вели го остварив своето право и обврска на вакцинација против вирусот Ковид-19.
„Особено задоволство ми беше што вакцинацијата (а и брисевите кога бев болен) ја добив лично од Денис Јанкуловски – Космонаутко. Не заигравме, ама срдечно се поздравивме. Поздрав за сите прекрасни луѓе од медицинскиот и техничкиот персонал во Центарот“, вели Шилегов.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime gleipnir gogoanime: Fairy Tail (Dub) Episode 175

KissAnime kissanime tower of god: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 6 (https://kissanimeonline.com/m/Ogg1/ep-6)