Тамара избра необично име за синот

Поп-пејачката Тамара е во подмината бременост. Откако го промовираше новиот спот за песната „Довидување таго“, и се врати на сцената, реши да открие и како ќе се вика бебето. Необичното име Дарент е изборот на поп-пејачката и на нејзиниот сопруг Александар. Тамара на почетокот на летото преку видео на „Инстаграм“ на своите обожаватели им откри дека носи машко дете.

Дарент ќе биде второ дете за Тамара, која веќе ја има постарата ќерка Хана.

Scroll to Top