Тамара прослави седум години брак

By

Тамата Тодевска прославува годишница од бракот со сопругот Александар Димитровски-Мачка. Таа објави фотографија од свадбата, која ја направија во 2015 година, и напиша „Среќна годишница“.

dobivaj vesti na viber

Парот ги има двете деца Хана и Дарен.

Пејачката во последно време е актуелна на социјалните мрежи со фотографии како вежба во сала, спортува на Водно и го одржува телото во фит-форма.

Ќе ви се допадне