Тамара со емотивни фотографии ја сподели роденденската честитка за синот

Синот на Тамара Тодевска, Дарен наполни 4 години. Пејачката објави колаж фотографии од Дарен кога бил бебе и ги стави во емотивно видео кое го објави на Инстаграм.

„Среќен роденден сине, да си така насмеан и весел цел живот… Те сака мама!“, напиша пејачката.

За роденднот на Дарен, фотографии објави и неговата тетка Тијана Дапчевиќ.

„Теткин шеф и глумец меѓу народот познат како Ибро,  затоа што е најголем фан на Златан Ибрахимовиќ. Денес полни 4 години. Мил мој Ибро, да си здрав, среќен и насмеан до 105 години и повторно назад. Те сака тетка и Вук и тетин Миле.

Тамара перидов беше актуелна заради разводот со сопругот Александар, со кого се разделија неодмна по седум години брак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska)

Scroll to Top